door Pantoffel » za 08 sep 2007, 20:45
Ik had pas stagegesprek, alles was goed ik was een goede stagaire, alleen mijn luchtje was niet oké. Ik zat te shaken daar op die stoel en op de fiets heb ik wel even zitten janken. Het is zo genant

Ookal kan ik er niets aan doen. ik heb een Chloridespray ofzoiets voorgeschreven door de dokter, het zal me benieuwen of het werkt, maar toch. Dan ben je voor het eerst op stage, je eerste stage week, dan is alles goed.... en dan wordt dat overschaduwed door zo iets. Wat er ook allemaal gezegd werd, dat het zal hinderen in sociale contacten, dat mensen mij zouden afstoten, dat het hinderlijk was voor in relaties :? Hij bleef maar doorgaan met opsommen van dingen, ik werd er zo verdrietig van :oops:
Ik had pas stagegesprek, alles was goed ik was een goede stagaire, alleen mijn luchtje was niet oké. Ik zat te shaken daar op die stoel en op de fiets heb ik wel even zitten janken. Het is zo genant :( Ookal kan ik er niets aan doen. ik heb een Chloridespray ofzoiets voorgeschreven door de dokter, het zal me benieuwen of het werkt, maar toch. Dan ben je voor het eerst op stage, je eerste stage week, dan is alles goed.... en dan wordt dat overschaduwed door zo iets. Wat er ook allemaal gezegd werd, dat het zal hinderen in sociale contacten, dat mensen mij zouden afstoten, dat het hinderlijk was voor in relaties :? Hij bleef maar doorgaan met opsommen van dingen, ik werd er zo verdrietig van :oops: