Pagina 1 van 1
Verschil tussen aluminium chloride en hydroxych
Geplaatst: do 15 mei 2008, 20:32
door Brainstorm
Ik heb beide geprobeert voor mijn handen helaas zonder resultaat maar ik vroeg me nu eigenlijk af wat het verschil is? en welke sterker is aangezien ik het nog een keer wil gaan proberen voor onder mijn oksels. In de tussentijd heb ik odaban besteld voor mijn handen en is een drionic op aanraden van mijn dermatoloog aangevraagt bij mijn verzekering.
Geplaatst: ma 19 mei 2008, 23:23
door Thijs
wat het verschil is durf ik niet te zeggen. Ik weet wel dat alluminium chloride er voor zorgt dat de zweetklieren zich samentrekken waardoor er minder zweet uitkomt.
De betere deoderants bevatten dus ook allemaal alluminium chloride.
groetjes Thijs
aluchloride
Geplaatst: di 20 mei 2008, 07:39
door jp
Wat aluchloride feitelijk doet is een verbinding aangaan met de proteinen op de huid wat voor verstopping van de zweetkanaaltjes zorgt. In het Engels worden deze verbindingen "poral plugs" genoemd. Er ontstaat een soort van tijdelijk kurkje
JP
Geplaatst: di 27 mei 2008, 21:51
door Brainstorm
Dankjewel voor de reacties toch weer wat duidelijker wat ik nu eigenlijk opsmeer:P