Pagina 1 van 1

nieuw maar niet zeker of ik het nu wel of niet heb...

Geplaatst: ma 20 mar 2006, 18:40
door spirit
Hallo,

De laatste tijd heb ik weer veel last van overmatig transpireren. Dit is in mijn geval enkel onder mijn oksels. Ik had er al een hele tijd geen last meer van gehad maar nu is het plots terug. Het rare is dat ik er thuis zelden last van heb, maar durf ik ergens naartoe gaan dan is het van dat, en meestal gaat het na een half uurtje als ik ergens ben over, enkel op mijn werk blijft het de hele dag voortduren. Soms denk ik dat ik er daar teveel mee bezig ben, en dat hoe meer ik eraan denk hoe meer ik ook begin te zweten. Echt vree stinken doet het niet eigenlijk maar het zijn die zweetvlekken op mijn kleertjes die mij vooral storen. Denken jullie dat ik hyperhidrosis heb?

alvast bedankt

Geplaatst: di 28 mar 2006, 01:32
door Ach
Tja, moeilijk te zeggen. Maar maakt het uit, denk je? Het is alleen maar de naam voor het beestje. De symptomen lijken hetzelfde als zoveel mensen hier, dus je zult ongetwijfeld de nodige tips kunnen vinden, of in ieder geval vernemen dat er vele lotgenoten zijn.

Maar het feit dat je werkt, doet mij sterk vermoeden dat je niet in de begin tienerjaren zit, dus dat het ook niet net 'aan het opstarten' is. Hoe lang heb je er last van? Merk je ook verschillen als het warm is, of als het broeierig en benauwd is buiten, dat je er dan meer last van hebt?

Als geur niet je probleem is, maar transpiratievocht, lijk jij gered met iets onder je armen dat de transpiratie opvangt. Wees inventief.