Pagina 1 van 1

Wat doen jullie aan????

Geplaatst: zo 23 apr 2006, 13:43
door Jac
Hallo mensen,

Nu de temp weer boven de 10 graden komt raak ik helemaal in paniek.
I love de winter omdat ik dan grote natte plekken verhul met wollen truitjes. Het word elk jaar erger met het zweten bij mij. Vorig jaar heb ik de hele zomer afwisselend in een wit poloshirtje en wit vestje gelopen. Hebben jullie nog kledingtips??

Oja zijn er ook mensen die dit herkennen?
Ik moet al mijn kleding op minimaal 60 graden wassen anders stinkt het onder de armen...

groeten

Geplaatst: zo 23 apr 2006, 20:26
door fraz
als het erg warm is het liefste een singletje met een gaasachtig bloesje erover of een grofgehaakt vestje ofzo . Ook gestreepte/bedrukte t-shirts/singletjes gaan nog wel. In ieder geval niet een even strak t-shirt. Is het iets frisser dan graag een dun kolbertje ofzo over een t-shirt of een dunne gebreide trui ofzo over een singletje.

Geplaatst: ma 24 apr 2006, 18:31
door tally
he,

heel veel zwart en wit trok ik aan, vaak deed ik dan een leuke kleur topje onder een zwart of wit topje, omdat dat dan toch wat leuker uit zag. verder weet ik het eigenlijk niet meer, ik heb nu botox en dat helpt prima, ma merk wel dat als ik zenuwachtig wordt dat ik toch een beetje zweet, weet niet hoeveel, laats moest ik voor de eerste keer naar stage en was een beetje zenuwachtig en toen wist ik (omdat ik al zo aan die botox ben gewend) niet meer wat ik moest aantrekken zodat je het niet zag. echt erg
succes ermee. ik droeg altijd topjes, omdat je dan de plekken al niet precies onder de oksel ziet (want daar zit dan geen stof,) en ook niet op de arm, meestal ook haltertopjes die zijn lager gesneden onder armen.
ik spreek trouwens alleen over de oksels ik heb het verder nergens.
succes ermee.

groetjes tally

Geplaatst: ma 24 apr 2006, 18:31
door dientje
Pfff dat is moeilijk zeg. Ik droeg wel eens haltertopjes met daarover van die slobbertruien, spijkerjasjes enzo dat werkte allemaal niet..:S Zomers waren niet erg fijn voor mij. Haltertopjes werkten het beste, en zwart uiteraard, :S

Geplaatst: wo 14 jun 2006, 17:17
door vinmen
T-Shirts! altijd t-shirts, vaak zwart of wit.. daar zie je t het minst op, vaak wel met een leuke opdruk zodat t toch nog lijkt alsof het echt mn smaak is... Graag zou ik ook een keer wat lichtere kleuren dragen, maar daar valt t wel erg goed op te zien :(

Als je een presentatie hebt of sollicitatiegesprek zou ik aanraden een dun tshirtje te nemen met een vest erover, kun je het prima verbergen! (krijg je het helaas wel warmer van, maartoch)