Pagina 1 van 1
Volgens mij zijn wij echt heel gezond...... of niet????
Geplaatst: ma 08 mei 2006, 19:10
door patricia
Ik zat laatst eens na te denken. Sinds ik zweet (vanaf mijn 15e ongeveer) ben ik niet meer ziek of verkouden geweest. Eigenlijk logisch, want wij zweten alle slechte stoffen en bacterien meteen uit ons lichaam. Ervaren jullie dit ook zo?? Ben benieuwd!!
Misschien is er dan toch nog een voordeel!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Geplaatst: ma 08 mei 2006, 19:25
door TomH
Nou, als het buiten koud is en ik toch heb gezweet, wordt het er niet gezonder op als ik dan met natte kleding in de vrieskou kom. Ik wordt dus nogal eens verkouden, en dan met name in de winter.
Geplaatst: ma 08 mei 2006, 19:43
door sweatie
Patricia, voor mij geldt precies hetzelfde. Ik ben ook nooit of nauwelijks ziek. Echt wel opvallend weinig. Alleen 1 keer in de winter een verkoudheid, maar dat mag geen naam hebben.
Geplaatst: ma 08 mei 2006, 20:35
door Zwetertje1977
Same here, zelden griep. Kan me niet herinneren dat ik ooit last van mijn keel bijvoorbeeld heb gehad. En als ik dan het idee heb dat ik op het punt sta om ziek te worden blijkt het binnen no time toch niet zo te zijn.
Geplaatst: ma 08 mei 2006, 22:53
door mike
jah ik ben ook niet echt vaak ziek, maar als ik ziek wordt dan ben ik ook echt goed ziek, zeker een week ofzo...
Geplaatst: di 09 mei 2006, 16:59
door justadancer
behalve me jaarlijkse verkoudheid heb ook ik niks te klagen
Geplaatst: di 09 mei 2006, 18:21
door Angela
Ik ben vrijwel continu verkouden. Maar misschien ligt het er wel aan waar je zweet. Ik heb het over mijn hele lichaam en die natte kleren in de kou zijn inderdaad niet echt bevorderlijk voor mijn gezondheid.
Geplaatst: di 09 mei 2006, 19:24
door Thijs
Ik durf niet te zeggen dat ik minder ziek ben omdat ik HH heb. Ik word net zo makkelijk verkouden als ieder ander met dit Hollandse kl"$£Te weer

Geplaatst: di 09 mei 2006, 20:54
door Ruud
Mijn dermatoloog vertelde mij dat hyperhidrose ook een symptoom kan zijn van oa:
- infecties
- overgewicht
- tumoren
- schildklier en andere hormonale aandoeningen
- geneesmiddelen (Psychofarmaca)
- voedingsmiddelen ( chocolade, koffie, kruiden)
- roken ( ga echt niet stoppen :? )
Meer kan ik me er ff niet herinneren.
Vergeet ik helemaal te reageren op de startpost :oops:
Ik ben vanaf mijn 12e ( start hh) idd maar een keer ziek geweest. Houen zo !

Nu moet ik zeggen dat ik wel heel goed eet.
Geplaatst: wo 10 mei 2006, 10:47
door kimmy
Hoi Ik ben ook nooit ziek!!
Gelukkig niet!!!
Alleen een koortsblaar 2 keer per jaar!
groetjes Kim
Geplaatst: wo 10 mei 2006, 22:19
door Angela
Even een vraagje hier. Zet het niet in een nieuw topic want die topics van mij lopen toch nergens op uit

. Maar vroeg me af of iemand van jullie ooit Lyme-ziekte heeft gehad? De ziekte die je kan krijgen als je door een teek gebeten wordt. Ik heb die ziekte namelijk ooit gehad en daar een paar dagen antibiotica tegen gehad maar het is nu heel erg in het nieuws enzo. En zo'n korte kuur schijnt het vaak niet weg te nemen en de ziekte kan dus overmatige transpiratie veroorzaken. Dus vroeg me af of er mensen zijn die deze ziekte ook hebben gehad?
Groetjes!
Geplaatst: wo 10 mei 2006, 23:18
door patricia
Nee, nooit gehad!!