dermatoloog

Plaats een reactie

 

BBCode staat UIT
Smilies staan UIT

Voorafgaande berichten
   

Weergave uitklappen Voorafgaande berichten: dermatoloog

door kimmy » wo 29 aug 2007, 22:18

dermatoloog zal ook met poeders en alu oplossingen beginnen kijken of dat werkt eventueel botox.
Mijn dermatoloog spuit botox.
De eerdere dermatoloog van mij wou poeders uitproberen

Mijn advies is schrijf vast op wat je al hebt uitgeprobeert en wat je zelf allemaal wilt weten.
Dat scheelt een hoop energie van beide kanten!!!

Succes en laat ff weten hoe het is gegaan

Kim

Dermatoloog

door Dikkie23 » wo 29 aug 2007, 12:35

Hallo allemaal,

ik heb dit probleem nu sinds een jaar of 3, en dan voornamelijk onder de oksels.
Ben bij de huisarts geweest in juni en heb eerst alu. chlo. gekregen, vloeibaar om met n watje op te smeren. Hielp niet.

Nu ben ik doorverwezen naar een dermatoloog, op 17-9 a.s. Nu weet ik eerlijk gezegd niet wat ik me hierbij moet voorstellen, wat ze gaan doen e.d. Heeft iemand hier een antwoord op??
Alvast bedankt.

door nissiey » ma 25 jun 2007, 17:15

neehj srry.
maar ik wens je wel veel suc6 ;)

dermatoloog

door kaycie » ma 18 jun 2007, 12:20

Hallo,

Ik zit al een paar weken op deze site. Ik ben 40 jaar en zweet pas sinds zo,n drie jaar. Dan wel over mijn hele lichaam. Vooral mijn voorhoofd en nek zijn bij de minste inspanning al nat. Nu ben ik afgelopen vrijdag naar de huisarts gegaan om die pillen te vragen, oxybotinine ofzo. Ik krijg ze niet omdat ze de bijwerkingen te veel vind. Nu ben ik doorverwezen naar een dermatoloog van de Mauritskliniek in Den Haag. Over drie weken moet ik daar heen. Ik heb geen idee wat ze doen tegen zweten. Zijn er mensen die ervaring hebben met een dermatoloog voor dit probleem

Groeten Kees

Omhoog