Mijn operatie

Plaats een reactie

 

BBCode staat UIT
Smilies staan UIT

Voorafgaande berichten
   

Weergave uitklappen Voorafgaande berichten: Mijn operatie

Re: Mijn operatie

door Hissederim » do 24 mar 2016, 23:19

Voor mensen die ETS willen laten ondergaan,heb ik 1 advies na de operatie als er compensatie zweet plaats vind na 1 maand klemmen meteen laten eruithalen,want zenuw is op dat moment nog levend en kan genezen worden maar als jij langer wacht met eruithalen dan is die zenuw allang dood en geneesd niet meer..dus beter op tijd handelen dan later spijt hebben...

Re: Mijn operatie

door Martijn2016 » zo 28 feb 2016, 13:54

Erje schreef:
Martijn2016 schreef:Ben je al geholpen anoniem87, en hoe is het leven nu?
Hoi Martijn,

Het bericht van anoniem87 is al oud. Misschien kun je nog proberen om hem/haar een pb te sturen? Er wordt dan per mail een kennisgeving verzonden.
Hey Erje,
Ik had perongeluk gekeken wanneer ze lid was geworden en daar zag ik januari 26 staan, dacht dus even dat het bericht van 26 jan. was.
Jammer dat er zo weinig actieve bezoekers zijn, terwijl er ongetwijfeld veel mensen hier last van hebben.
Groetjes,
Martijn

Re: Mijn operatie

door Erje » zo 28 feb 2016, 11:40

Martijn2016 schreef:Ben je al geholpen anoniem87, en hoe is het leven nu?
Hoi Martijn,

Het bericht van anoniem87 is al oud. Misschien kun je nog proberen om hem/haar een pb te sturen? Er wordt dan per mail een kennisgeving verzonden.

Re: Mijn operatie

door Martijn2016 » za 27 feb 2016, 10:27

Ben je al geholpen anoniem87, en hoe is het leven nu?

Re: Mijn operatie

door Martijn2016 » wo 24 feb 2016, 09:42

Hey anoniem87, als het goed is ben je al geopereerd, hoe heb je het ervaren.
Zelf ben ik afgelopen zaterdag geopereerd bij hyperhidrosis kliniek en het resultaat is goed!

Re: Mijn operatie

door onlymeisje » vr 11 sep 2015, 15:04

Bedankt voor het delen. :)

Re: Mijn operatie

door Mimmi » vr 26 jul 2013, 08:37

Wat goed dit topic. Stoer dat jullie de operatie hebben aangedurfd. Was het niet ongelooflijk spannend?

Re: Mijn operatie

door rik » zo 21 jul 2013, 21:40

Wat mezelf betreft, herinner ik mij dat Ik naar mijn operatie naartoe leefde omdat ze zo belangrijk voor me was. Wel een beetje onzeker,maar weinig angst.
Voor mijn rechterhand gebeurde de ingreep in januari 1992.
Het effect was er onmiddellijk; een droge hand.
In mei 1992 geschiedde de ingreep voor mijn linkerhand.
Wel had ik een tijdje post-operatieve zenuwpijnen, maar dat ging uiteindelijk over.

Rik(zie sympathectomie)

Re: Mijn operatie

door anoniem87 » ma 27 mei 2013, 00:10

Beste Annemiek,

Sorry, ik lees je bericht nu pas! Wat spannend dat je hier ook voor gekozen hebt & de operatie inmiddels ook al achter de rug is! Is alles goed gegaan? Hoe voel je je?
Met mij gaat het nog steeds erg goed! Ik ben nog steeds ontzettend blij dat ik het gedaan heb en heb nog steeds droge handen!
Ze kunnen niet eens een beetje klam worden ;)
Het heeft misschien hooguit 2 weken geduurd dat het zweet zich een weg aan het zoeken was, dat heb ik nu niet meer..
Het enige wat ik er tot nu toe aan over is gehouden, dat het onder mijn borsten nat wordt als ik het echt warm heb en ook wel mijn rug (maar van mijn rug had ik ervoor ook al) Ook voelt het vaak alsof mijn voeten zeiknat zijn, maar dan voel ik & dan zijn ze droog.. Heel apart.. En tsja 2 best wel grote littekens naast mijn borsten, maar dit zal ongetwijfeld met de tijd ook minder worden :)
Ik ben benieuwd naar jou verhaal :)

Groetjes & sterkte met het herstel!

Re: Mijn operatie

door Annemiek » di 21 mei 2013, 20:22

Beste anoniem,

ik onderga morgenochtend de operatie waarbij 2 stukken zenuw zullen worden verwijderd. Ben erg benieuwd hoe het nu, enkele maanden later, met je gaat.
Merk je dat het zweet nog steeds een plek in je lichaam aan het zoeken is? Hoe lang heb je dit ervaren? Heb je uiteindelijk last gekregen van compensatie zweten? Zo ja, waar?

Groetjes!

Re: Mijn operatie

door anoniem87 » za 23 feb 2013, 20:53

Beste Kereltje,

Ja, het is echt top! Het went ook snel hoor, maar moet nu aanstaande maandag een nieuw paspoort aanvragen MET vingerafdrukken, dit had ik voorheen vreselijk gevonden.. En volgende week de ultieme test, rijles zonder nat stuur! Ehm volgens mij ben ik begin december 2012 bij de dermatoloog & chirurg geweest en dus 13 feb geopereerd.. Voor zo ver ik weet wel ja haha, het ziekenhuis zei het en de AGIS, mijn verzekering ook.. Mocht je nog meer vragen hebben, stel ze gerust!

Re: Mijn operatie

door Kereltje » za 23 feb 2013, 13:44

Wat leuk om te lezen dat jij nu met droge handen mag leven. Ik zou er een moord voor plegen:( haha. Hoelang duurde het voordat je de operatie onderging nadat je contact had gehad met het ziekenhuis? En ik neem aan dat het vergoed werd door je zorgverzekering? Zoja, welke zorgverzekering heb je?

Re: Mijn operatie

door anoniem87 » do 21 feb 2013, 21:53

Haha ja, ik zeg net toevallig tegen mijn schoonmoeder ; Wanneer hebben we weer een verjaardag?! KOM MAAR OP! haha..

Re: Mijn operatie

door Erje » wo 20 feb 2013, 18:58

Dat klinkt toch allemaal best goed, voor zo'n zware operatie met risico's. Dat heb ik wel eens anders gelezen hoor. Maar mooi om te lezen dat je handen in ieder geval ook droog zijn, daar ging het toch om hé.

Re: Mijn operatie

door anoniem87 » wo 20 feb 2013, 11:03

Hoi!

Nou opzich wel goed, heb alleen sinds eergisteren erg last van zenuwpijn tussen mijn schouderbladen en heb nog enorm gevoelige borsten.. Dit zal er wel bij horen denk ik..
Met de wondjes gaat het ook wel goed, links geneest beter dan rechts.. Rechts gaat steeds op sommige plekjes een beetje open.. Misschien ook lichtelijk ontstoken, maar weinig pijn..
Mijn handen zijn nog steeds droog alleen lijkt het erop dat het zweet een plek aan het zoeken is in mijn lichaam, dat is zo gek!
De eerste dag had ik enorm hete voeten en licht klam.. De dag erna was mijn linkerhand de hele dag klam, die dag erna leek het alsof mijn bovenlip zweette, maar was gewoon droog.. En gister werd ik onder mijn borsten een beetje nat haha..
Ik vind zelf het hertel te langzaam gaan, maar het is ook nog maar een week geleden en en erg ongeduldig van aard ;)
Al met al dus nog steeds happiej :)

Re: Mijn operatie

door Erje » wo 20 feb 2013, 08:52

Hoe gaat het nu?
Ik ben best wel benieuwd!

Re: Mijn operatie

door Erje » do 14 feb 2013, 15:23

Goed joh!! Heerlijk als je dan morgen al weer naar huis toe kan, en wel met droge handen!
Inderdaad jammer dat er nog niet zoveel mensen reageren, maar je verhaal wordt zeker gelezen.

Re: Mijn operatie

door anoniem87 » do 14 feb 2013, 13:57

Nou inmiddels na een slechte nachtrust, ander bed, vreemde geluiden.. Gaat het na omstandigheden nog steeds goed!
Moet helaas nog 1 nachtje blijven vanwege de epidurale katheter met morfine in mijn rug, zoals ik ik eerder al zei, het zetten was iets minder, maar wat een een top ding haha.. Sinds vanmorgen half 9 ben ik van de morfine af en heb ik alleen paracetemol. De pijn om de borst en rug is er nu wel, maar dat doet eigenlijk alleen pijn als ik ga bewegen. Vanavond mag de plas katheter er waarschijnlijk ook uit & dan maar hopen dat ik weer normaal kan plassen, dan mag ik morgenochtend weer lekker naar huis. Al met al is het me tot nu toe dus zeker meegevallen. Nog steeds helemaal droog en ook nog niks van compensatie zweet gemerkt, maar dit kan altijd nog komen..
Nou, ik hou het weer voor gezien.
Jammer dat er nog steeds geen andere mensen regaeren..

Re: Mijn operatie

door Erje » wo 13 feb 2013, 22:31

Zo hey, nu al bericht, dat is snel!!
Wat goed dat je het achter de rug hebt en alles goed gegaan is. Nu lekker opknappen hé! Beterschap en hou ons op de hoogte hé.

Re: Mijn operatie

door anoniem87 » wo 13 feb 2013, 17:20

Nou, daar lig ik dan op de kamer..
De operatie is geslaagd.. Opzich voel ik me nu wel goed, vanmorgen werd ik alleen misselijk als ik opstond.
Ik moest proberen te plassen, maar de drang was er wel maar het lukte niet..
Dit komt door het infuus wat ik in mijn rug heb, het zeggen was wel even vervelend maar nu voel ik er helemaal niets van.
Het geeft plaatselijke medicatie op de plaats waar ze geweest zijn, hij zit dus helemaal in mijn rug.
Maar hierdoor verdooft hij zeg maar ook de blaas, dus ik heb nu een catheter.
Mijn handen zijn heeeeeerlijk droog en mijn voeten eigenlijk ook, maar dit is misschien nu even zo.
Ik heb tot nu toe nog nergens last van compensatie zweet. Mja het is een paar uur geleden gebeurd, dus kan er nog weinig over zeggen.
Nou, ik ga weer even rusten..

Re: Mijn operatie

door anoniem87 » di 12 feb 2013, 21:45

Dank jullie wel!!

Re: Mijn operatie

door Erje » di 12 feb 2013, 21:38

Veel succes en sterkte!

Re: Mijn operatie

door Thijs » di 12 feb 2013, 18:59

heel veel succes morgen. Enne hou ons op de hoogte he ? Sterkte!!!

Re: Mijn operatie

door anoniem87 » di 12 feb 2013, 18:56

Morgen is het dan zo ver, om half 7 's ochtends moet ik mij al melden in het ziekenhuis!
De spanning is nu minder dan 2 weken geleden :)
Ik hoop hier over een aantal dagen ook mijn succes verhaal te mogen delen!

Re: Mijn operatie

door anoniem87 » ma 28 jan 2013, 20:27

Ja, dat is zeker zo.. Mensen die van het probleem af zijn hebben hier dan nog weinig te zoeken..
Maarja nog even 2 weken geduld & zenuwachtig zijn haha, heel fijn..

Omhoog