Diane 35 en androcur 10

Plaats een reactie

 

BBCode staat UIT
Smilies staan UIT

Voorafgaande berichten
   

Weergave uitklappen Voorafgaande berichten: Diane 35 en androcur 10

Re: Diane 35 en androcur 10

door NanaTenenbaul » di 05 sep 2017, 21:10

Van wanneer heb je hyperhidrose ontwikkeld? Bij mij vanaf mijn 27e dus ik vraag mij af of het wel hormoon gerelateerd is?

re:

door cavello » di 10 okt 2006, 20:16

heeft het ook effect op handen

door ~Pelusa~ » za 19 aug 2006, 21:21

Hoe ben je er dan achter gekomen dat je zweetklieren overgevoelig zijn voor androgenen ofzoiets? via je huisarts ofzo?

Diane 35 en androcur 10

door Leyla » do 17 aug 2006, 13:51

Hoi ik ben van me ernstige hyperhydrosis af door het gebruik van anti-androgene pillen, met andere woorden anticonceptiva Diane 35 in combi met androcur 10

Ik heb jarenlange ernstige hyperhydrosis gehad met enstige uitdroging etc etc. Van alles uitgeprobeerd waaronder oplossingtjes en botox. Alle effect van korte duur bovendien verergering van de klachten en uitslag.

Toevallig begonnen met de Diane 35 pil en androcur 10. Het bleek dat ik normale androgeen (mannelijke hormoon) spiegels had maar dat mijn zweetkliere gewoon overmatig gevoelig zijn voor androgenen.

Ben nu al een jaar hyperhydrosis vrij!!!!

Het is zeker de moeite waard om te proberen en t kan zeker geen kwaad.

Omhoog