Nierstenen

Plaats een reactie

 

BBCode staat UIT
Smilies staan UIT

Voorafgaande berichten
   

Weergave uitklappen Voorafgaande berichten: Nierstenen

door Zwetertje1977 » wo 01 aug 2007, 14:40

Ik heb vorig jaar voor het eerst een niersteen gehad. Ik dacht zelf dat er misschien een relatie was met het gebruik van oxybutynine, aangezien dat ook invloed heeft op je blaas e.d.

Maar nierstenen is bij ons ook een familiekwaal, dus dat kan ook erfelijk zijn. In ieder geval, hier nog een overmatig zweter dus die last heeft gehad van nierstenen.

door kimmy » ma 30 jul 2007, 23:05

ik heb altijd wel veel last van onder in mn rug.
maar denk dat het bij mij komt van het vele staan enpaardrijden!
Kim

door Angela » ma 30 jul 2007, 19:12

Heb hier inderdaad ook wel eens iets over gelezen. Heel veel beterschap!!!

Nierstenen

door TomH » vr 27 jul 2007, 13:26

Een paar maand geleden kreeg ik een erge pijn in de lies. Dit as volgens de huisarts het gevolg van te veel sporten, de pees aldaar zou overbelast zijn. Nu heb ik donderdag weer deze klachten gekregen alleen nu met hevige pijn in mijn onderrug. Zo erg zelfs dat ik misselijk was van de pijn en een aantal maal heb moeten braken. Dokter gebeld, pijnstillers gekregen die eventjes geholpen hebben maar vanochtend weer hevige pijn! Dokter gebeld en met spoed er langs geweest. Wat blijkt nu, ik heb nierstenen. Nog meer pijnstillers gekregen en maandag naar het ziekenhuis voor foto's en een echo.

Nu lig ik hier op bed met de laptop en heb wat meer info opgezocht over nierstenen. Een van de mogelijke oorzaken van nierstenen volgens een belgische site is overmatig transpireren! Op die manier zal er wel te weinig doorstroming in de nieren zitten waardoor er kristallen kunnen ontstaan.

Nu is dus mijn vraag of er hier meer mensen last van nierstenen hebben (gehad).

Omhoog