Een paar maand geleden kreeg ik een erge pijn in de lies. Dit as volgens de huisarts het gevolg van te veel sporten, de pees aldaar zou overbelast zijn. Nu heb ik donderdag weer deze klachten gekregen alleen nu met hevige pijn in mijn onderrug. Zo erg zelfs dat ik misselijk was van de pijn en een aantal maal heb moeten braken. Dokter gebeld, pijnstillers gekregen die eventjes geholpen hebben maar vanochtend weer hevige pijn! Dokter gebeld en met spoed er langs geweest. Wat blijkt nu, ik heb nierstenen. Nog meer pijnstillers gekregen en maandag naar het ziekenhuis voor foto's en een echo.
Nu lig ik hier op bed met de laptop en heb wat meer info opgezocht over nierstenen. Een van de mogelijke oorzaken van nierstenen volgens een belgische site is overmatig transpireren! Op die manier zal er wel te weinig doorstroming in de nieren zitten waardoor er kristallen kunnen ontstaan.
Nu is dus mijn vraag of er hier meer mensen last van nierstenen hebben (gehad).
Nierstenen
-
Zwetertje1977
- Zee

- Berichten: 243
- Lid geworden op: zo 20 nov 2005, 16:14
- Contacteer:
Ik heb vorig jaar voor het eerst een niersteen gehad. Ik dacht zelf dat er misschien een relatie was met het gebruik van oxybutynine, aangezien dat ook invloed heeft op je blaas e.d.
Maar nierstenen is bij ons ook een familiekwaal, dus dat kan ook erfelijk zijn. In ieder geval, hier nog een overmatig zweter dus die last heeft gehad van nierstenen.
Maar nierstenen is bij ons ook een familiekwaal, dus dat kan ook erfelijk zijn. In ieder geval, hier nog een overmatig zweter dus die last heeft gehad van nierstenen.


