Antihydral tegen hyperhidrose aan handen. AANRADER!!!

Anti-transpirants, aluminium-chloride, speciale crèmes en meer...

Moderators: Thijs, Erje

Thijs
Site Admin
Site Admin
Berichten: 3033
Lid geworden op: di 26 apr 2005, 22:45
Contacteer:

Re: Antihydral tegen hyperhidrose aan handen. AANRADER!!!

Bericht door Thijs »

Bij de arznei apotheek in duitsland staat hij gewoon op beschikbaar. (ik heb net gekeken)
Jongen2000
Beekje
Beekje
Berichten: 10
Lid geworden op: do 02 apr 2020, 14:04
Contacteer:

Re: Antihydral tegen hyperhidrose aan handen. AANRADER!!!

Bericht door Jongen2000 »

Hoi allen,
Ik heb deze zalf na het lezen van dit topic laatst ook besteld. Ik moet zeggen dat ik er de eerste week ook wel over te spreken was, je handen voelen droger/stroever aan. Ik zou wel oppassen met het gebruiken van de crème op andere plekken op de huid. Ik zweet over het hele lichaam, dus heb de zalf ook geprobeerd op mijn oksels, rug, stukje bil en liezen. Na een paar dagen heb ik op deze plekken flinke uitslag gekregen, rood en het jeukt ontzettend. Er lijkt ook een aardig agressief stofje in de crème te zitten, dus pas op met waar je dit allemaal op smeert.
tropical
Druppel
Druppel
Berichten: 1
Lid geworden op: za 20 jun 2020, 02:19
Contacteer:

Re: Antihydral tegen hyperhidrose aan handen. AANRADER!!!

Bericht door tropical »

Beste leden,

Ik las jullie berichten over Antihydral en dat sprak me wel aan, dus heb ik ook dan maar deze zalf gaan aanschaffen. Mooi netjes op 2 dagen geleverd in België.
17 jaar geleden heb ik een operatie ondergaan voor mijn zweethanden en oksels. Ik heb mijn rechterkant gedaan en tot op vandaag de dag ben ik zweetvrij langs de rechterkant.
De linkerkant heb ik niet gedaan omdat de pijn na de operatie verschrikkelijk was, dus ik wou dat geen 2de keer weer meemaken.
Na de operatie had ik last van luchtbellen in mijn longen en het duurt lang voor men goed terug herstelt is. Maar ik ben zweetvrij langs mijn rechterkant.
Ik heb vandaag voor het eerst deze zalf uitgeprobeerd nadat ik alle zalfjes heb gehad. Dit werkt wel echt goed. De eerste dag en ik ben al super droog. dus uiteindelijk ben ik nu ook langs de linkerkant zweetvrij, alleen in dit geval moet ik zalf insmeren :lol: Benieuwd hoe dit in toekomst verloopt.
Voorlopig ben ik positief.
Hi.l
Druppel
Druppel
Berichten: 8
Lid geworden op: vr 13 mei 2022, 17:33
Contacteer:

Re: Antihydral tegen hyperhidrose aan handen. AANRADER!!!

Bericht door Hi.l »

Hallo lieve leden,

Ook ik heb helaas enorm last van hyperhidrosis en lijkt elk jaar erger en erger te worden. Inmiddels heb ik allerlei (speciale) deo's en verschillende zalfjes waaronder de aluminium zalf geprobeerd....

Vorige maand heb ik de botox behandeling ondergaan bij de oksels en het is gewoon droog!!!! Dus kan ik zeggen dat dit zeer geslaagd is.

Hoewel ik nog steeds op veel plekken zweet (hoofd, nek, handen, rug, tussen de liezen en zelfs tussen m'n borsten)

Toen ik op dit forum de antihydral tegen kwam en goede verhalen erover heb gelezen heb ik besloten dit uit te proberen.
Ik wou dit graag voor m'n hoofd gebruiken. Hoewel er in de bijsluiter staat NIET OP HET GEZICHT! Is de vraag, zou ik dit boven de haargrens kunnen smeren op m'n hoofd??

Is dit product werkelijk alleen voor de handen, oksels en voeten?? Of kan ik hier meerdere plekken mee insmeren??

Ik weet van de aluminium nogwattes.... Dat je die wel overal kan smeren incl de haargrens. Ik las dat een ander het wel geprobeerd heeft maar uitslag heeft gekregen? Zijn er meer mensen met uitslag of zou dit per persoon verschillend zijn?

Want ik heb zelf al last van een huidaandoening (rood bruine vlekken) en wou dit niet nog erger maken...

Of als er mensen zijn met andere ideeën? Alle tips en tricks zijn ontzettend welkom!
Thijs
Site Admin
Site Admin
Berichten: 3033
Lid geworden op: di 26 apr 2005, 22:45
Contacteer:

Re: Antihydral tegen hyperhidrose aan handen. AANRADER!!!

Bericht door Thijs »

Hoi Hi I

Ik zou zelf niet zo snel antihydral op mijn hoofd smeren. Ik ken het als een behoorlijk sterk goedje. Maar misschien is er iemand hier met ervaring?

Als ik jouw klachten lees dan denk ik als eerste waarom probeer je geen glycopyrronium tabletten? Dat pakt het zweten over je gehele lichaam aan.
Hi.l
Druppel
Druppel
Berichten: 8
Lid geworden op: vr 13 mei 2022, 17:33
Contacteer:

Re: Antihydral tegen hyperhidrose aan handen. AANRADER!!!

Bericht door Hi.l »

Bedankt voor je reactie! Dit is indd wel iets waar we het over gehad hebben. Maandag maar weer eens even contact over opnemen.
Tessa123
Druppel
Druppel
Berichten: 2
Lid geworden op: ma 03 aug 2020, 13:25
Contacteer:

Re: Antihydral tegen hyperhidrose aan handen. AANRADER!!!

Bericht door Tessa123 »

Hi allemaal!

Ik heb de antihidral al een aantal maanden in huis maar omdat de winter voor de deur stond heb ik hem nog niet getest.
Heeft er iemand ervaring op de lange termijn? Ik heb last van mijn handen en voeten maar wil het vooral voor m'n voeten gebruiken zodat ik eens open schoenen kan dragen in de zomer.

Thanks vast!
Unknown183
Druppel
Druppel
Berichten: 2
Lid geworden op: vr 15 jul 2022, 17:27
Contacteer:

Re: Antihydral tegen hyperhidrose aan handen. AANRADER!!!

Bericht door Unknown183 »

Ik reageer zelden tot nooit maar voor dit maak ik graag een uitzondering.

Dit was en is nog steeds dé oplossing, ik ben jullie zeer dankbaar en ik raad het iedereen aan die met deze problematiek te maken heeft!
Plaats reactie
  • Vergelijkbare Onderwerpen
    Reacties
    Weergaves
    Laatste bericht