de wereld moet ons probleem begrijpen

Diverse (algemene) onderwerpen/nieuws met betrekking tot overmatig zweten, huisarts, dermatoloog, zweet ervaringen etc.

Moderators: Thijs, Erje

Plaats reactie
jasmijn

de wereld moet ons probleem begrijpen

Bericht door jasmijn »

Ja, al geef nog zoveel voorlichting aan mensen, ze doen toch wat ze willen. Net als bij de HIV problematiek.
maar als je probeert kan je toch een deel bereiken.
dus vind ik het een goed idee om pamfletten te verspreiden over HH en de website te promoten.
Ik vertel dit nu omdat ik het echt zat ben dat men me schuin aankijkt wanneer over mijn zweetgeur.Ik heb dan zin om met een billboard aan mijn nek te lopen met: ik doe er WEl wat aan hor.het is alleen een heel hardnekkige ziekte!!!
op school benik er inorm om gepest.in mijn examen jaar ben ik vaker thuis gebeleven alleen om er minder wat van te horen.ik zat helemaal achterin in de klas.
IK doe dat tot nu toe, als ik ergens met meerdere mensen in een ruimte ben.ik ga dan helemaal achterin of in verste hoek.
heb hierdoor ook geen normaal uitgaans leven.zelfs naar de sportschool durf ik niet te gaan.zat een tijdje op teakwondo, maar lukte ook niet met de geur.
Heel vervelend allemaal hor. IK zou die oksels best wel willen wegrukken!!! :x
WAAROM?! :cry:
Zwetertje1977
Zee
Zee
Berichten: 243
Lid geworden op: zo 20 nov 2005, 16:14
Contacteer:

Bericht door Zwetertje1977 »

En in Curacao is het natuurlijk helemaal warm. Sterkte.
jasmijn

Bericht door jasmijn »

ben blij dat ik hier lotgenoten hebt.Niet dat ik blij ben met ons probleem hor!
Plaats reactie
  • Vergelijkbare Onderwerpen
    Reacties
    Weergaves
    Laatste bericht